Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 22 in /home/bvjopgdp/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
آخرین قیمت دستگاه یو وی در بازار - فارود صنعت

آخرین قیمت دستگاه یو وی در بازار

پرورش ماهیان و انواع آبزیان امروزه یکی از مهم ترین راه های جبران مواد غذایی حاوی فسفر می باشد و مراکز شیلات و پرورش آبزیان مختلف، به منظور جبران کسری این مواد غذایی در کشورهای مختلف از سالیان دور، پرورش انواع ماهی را در استخرهای پرورش آغاز نموده اند. یکی از مهم ترین ملزومات این مراکز، دستگاه اشعه uv است که برای ضد عفونی کردن و جلوگیری از انتشار بیماری های عفونی که عمده ترین دلیل خسارت و تلفات در استخرها است مورد استفاده قرار می گیرند. برای کسب اطلاع از آخرین قیمت و خرید دستگاه یو وی قیمت مناسب می توان از طریق مراکز مجاز اقدام کرد.

آخرین قیمت دستگاه یو وی در بازار

تولیدکننده سیستم یو وی استخر ماهی در کشور

تولیدکننده سیستم یو وی استخر ماهی در کشور

سیستم های یو وی، یکی از مدرن ترین و به روزترین فناوری ها در حوزه جلوگیری از انتشار بیماری های عفونی مسری در استخرها و مزارع پرورشی است. مراکز تولید کننده سیستم یو وی استخر ماهی در کشور، این سیستم را با کیفیت بالا و همگام با فناوری روز جهانی تولید می نمایند.

تولید دستگاه یو وی در داخل کشور با استفاده از به روزترین طراحی های صنعتی صورت می پذیرد و انواع این دستگاه ها، در آبزی پروری برای از بین بردن عوامل بیماری زا و تک سلولی ها در سطح وسیعی مورد استفاده قرار می گیرند

ارزیابی کارایی اشعه UV در صنعت آبزی پروری

ارزیابی کارایی اشعه UV در صنعت آبزی پروری

ارزیابی کارایی اشعه UV در صنعت آبزی پروری بر اساس تحقیقات و پژوهش های انجام شده توسط مهندسان شیلات حاکی از آن است که استفاده از این سیستم مدرن در استخرهای کوچک و بزرگ پرورش ماهی، موجب کاهش قابل توجه تلفات ناشی از بیماری های عفونی و واگیر می گردد و به این ترتیب از هدررفت تولیدات و تحمیل هزینه جلوگیری می شود.

سیستم های گند زدای یو وی، برای جریان های ورودی، سیستم های گردشی و پساب های خروجی هستند و بر اساس بررسی های علمی این امر به اثبات رسیده است که این روش گندزدایی، ارزان ترین و در عین حال کارآمد ترین روش ها برای از بین بردن باکتری ها، ویروس ها و عوال بیماری زا محسوب می گردد.

مشخصات، قیمت و خرید دستگاه ضدعفونی کننده UV استخری

مشخصات، قیمت و خرید دستگاه ضدعفونی کننده UV استخری

دستگاه یو وی در ابعاد و کارایی های مختلف توسط برندها و مجتمع های تولیدی، طراحی و ساخته می گردد و هریک از این دستگاه ها با توجه به کارکرد دارای مشخصات و قیمت های متفاوتی هستند.

قیمت دستگاه یو وی بر اساس نوع کارکرد و عملکرد گند زدایی، برند تولیدی و نوسانات بازارهای داخلی و جهانی متغیر است و برای خرید بهترین دستگاه های ضد عفونی کننده  UV  استخری می توان از طریق مراکز مجاز فروش دستگاه یو وی، شرکت های پخش تجهیزات شیلات و همچنین سامانه های فروش الکترونیکی اقدام نمود.

این مراکز معتبرترین دستگاه های ضد عفونی کننده استخری را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت عرضه می کنند و خرید این تجهیزات را برای فعالان صنعت شیلات و آبزیان در تمامی نقاط کشور آسان نموده اند.

نکات مهم خرید یک دستگاه مناسب تصفیه آب برای پرورش ماهی

نکات مهم خرید یک دستگاه مناسب تصفیه آب برای پرورش ماهی

دستگاه های یوی وی دارای ویژگی هایی هستند که موجب شده است استفاده از آنها بسیار متداول گردد. رفع کامل آلودگی های میکروبی، عدم نیاز به تجهیزات جانبی، کارکرد شبانه روزی و عدم تغییر طعم و رنگ آب از مهم ترین ویژگی های این دستگاه ها هستند. 

از آنجا که این تجهیزات در ابعاد و کارایی های مختلفی تولید می شوند لازم است نکات مهم خرید یک دستگاه مناسب تصفیه آب برای پرورش ماهی را رعایت کنیم. مهم ترین نکته در خرید این ملزومات، بررسی حجم ورودی آب و خروجی پسماندها می باشد، چرا که لازم است با توجه به این مورد دستگاهی با عملکرد مناسب انتخاب کرد.

نوع سیستم مورد استفاده در استخرهای پروشی نیز از جمله مهم ترین موارد در انتخاب دستگاهی با کیفیت است. همچنین نوع و مکانیسم اثرگذاری محصول در از بین بردن آلودگی های مسری باید با توجه به حجم ماهیان پرورشی و ابعاد استخر انتخاب شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما