تجهیزات پرورش آبزیان
خانه / دستگاه درام فیلتر / بازار فروش دستگاه درام فیلتر

بازار فروش دستگاه درام فیلتر

دستگاه درام فیلتر نوعی دستگاه تصفیه کننده آب می باشد که از یک سری اجزا تشکیل شده است که عملکرد این اجزای تشکیل دهنده کاملا هماهنگ با یکدیگر می باشد. بازار فروش دستگاه درام فیلتر با توجه به اهمیتی که در زمینه تصفیه آب دارد یکی از بازارهای پر رونق محسوب می شود و از آن برای تصفیه آب استخرهای پرورش ماهی به فراوانی خریداری می شود.

بازار فروش دستگاه درام فیلتر

کارایی ویژه دستگاه درام فیلتر

کارایی ویژه دستگاه درام فیلتر کارایی درام فیلتر در واقع مربوط به جداسازی فضولات از آب می باشد که این دستگاه با توانایی که در جدا کردن سایر اشیا و فضولات از آب هدایت شده به سمت استخر دارد باعث می شود که از هزینه های بسیاری جلوگیری کند. در واقع این دستگاه دارای توری می باشد که وقتی آب از درون آن عبور می کند فضولات را به خود جذب می کند و آب تمیز و تصفیه شده به درون استخر وارد می شود. از مزیت های مهم این دستگاه می توان به این موارد اشاره کرد: صرفه جویی در مصرف آب تا حد بالایی، کاهش هزینه های مربوط به نیروی کارگر، افزایش میزان تولید ماهی، هدایت آب تمیز به درون مکان موردنظر، قابل استفاده در استخرهای کوچک و بزرگ، هزینه های ناشی از تعمیر آن نا چیز می باشد، عمل پمپاژ آب را به راحتی و بدون نقص انجام می دهد، این دستگاه به گونه ای ساخته می شود که این توانایی را دارد که فضولاتی را که به سطح آن می چسبند را به خوبی از خود جدا می کند و این باعث می شود که طول عمر بالایی داشته باشد. وجود درام فیلتر با توجه به عملکرد مهمی که در زمینه پرورش ماهی دارد به یکی از مهمترین دستگاه ها در این حوزه تبدیل شده است که امروزه بدون شک در هر استخر ماهی یک یا چند عدد از این درام فیلترها کار گذاشته شده است که در پاکسازی ورود و خروج آب از استخر نقش مهمی را ایفا می کنند.

تولید کنندگان دستگاه دران فیلتر

تولید کنندگان دستگاه دران فیلتر تولید درام فیلتر در برخی از شرکت های تولید کننده در کشور انجام می گیرد که برای تهیه این دستگاه از قطعات اصل و با دوامی استفاده می کنند تا بتواند عمل هدایت آب و جداسازی را به خوبی انجام دهد. نصب این قطعات به هم توسط افراد ماهر انجام می شود که به خوبی هر قطعه ای را در محل مربوط به خود قرار می دهند. تولید درام فیلتر بسیاری از مشکلاتی که در گذشته وجود داشته است را حل کرده است به همین دلیل خیلی مورد توجه قرار گرفته اند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سامان اسفندیار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09119112801
پست الکترونیکی: saman_esfandiar@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

درام فیلتر

درام فیلتر وکیوم ماهی استخری

درام فیلتر وکیوم ماهی استخری یک دستگاه ها منحصربه فرد و خارق العاده برای تصفیه …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.