Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 26 in /home/bvjopgdp/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
تولید کننده دستگاه uv استخر در ایران - فارود صنعت

تولید کننده دستگاه uv استخر در ایران

برای بهتر شناختن دستگاه هایی که در صنعت گسترده شیلات استفاده می شوند، بهتر است در ابتدا با واژه ی پر مفهوم شیلات آشنا شویم. شیلات: به مجموعۀ علومی گویند که به شناسایی، نگهداری و حفاظت، بهره برداری، پرورش و تکثیر، گندزدایی و همچنین عمل آوری ماهیان می پردازد. برای پرورش ماهیان فقط داشتن استخر آب شور، غذای ماهی کافی نیست بلکه پرورش ماهی نیاز به دستگاه های خاص برای کنترل کیفی سطح آب و گندزدایی و همچنین مراقبت… دارد. دستگاه یو وی پرورش ماهی نیز یکی از دستگاه های مهم برای تمیز کردن کثیفی ها و گندزدایی آب می باشد که با ضدعفونی کردن و کشتن میکروب ها فضای مناسبی برای پرورش یافتن آبزیستان فراهم میکند.
در این مطلب به بررسی دستگاه uv استخر میپردازیم.

تولید کننده دستگاه uv استخر در ایران

لیست قیمت و مشخصات فنی دستگاه UV

لیست قیمت و مشخصات فنی دستگاه UV اکنون کارگاه های تولیدی، کارخانه های ایرانی با دست پیدا کردن به تکنولوژی ساخت دستگاه یو وی، بهترین و مرغوب ترین این محصول را تولید می کنند و با قیمت کمتری نسبت به نمونه های خارجی دستگاه هوادهی پرورش ماهی را وارد بازار کرده اند.

با طرفداری و حمایت از محصولات ایرانی به خصوص دستگاه هایی که در صنعت شیلات بسیار به کار میروند این انگیزه را به سازندگان برندهای ملی می دهیم تا کیفیت و مرغوبیت را در دستگاه های خود افزایش دهند. اینک بسیاری از دستگاه های ضدعفونی کننده و هوادهی در بازار های خارجی خریداران بسیاری دارند و توانسته اند جایگاه ثابت را در بازار بین الملل پیدا کنند.

از اشعه یو وی می توان برای ضدعفونی کردن آب چاه، صنایع غذایی، آب شهری و … استفاده کرد.

مدرن ترین دستگاه گند زدایی uv و دستگاه ضد عفونی کننده درکشور

مدرن ترین دستگاه گند زدایی uv و دستگاه ضد عفونی کننده درکشوربهترین و به روز ترین کارخانه های سازنده این محصول در شهر های: تهران، اصفهان، مشهد، کرمان قرار دارند و همچنین محصولات خود به به صورت عمده به فروش می رسانند که با مراجعه به این مراکز میتوانیم دستگاه مورد نظر خود را خریداری کنیم.

قیمت دستگاه uv ضدعفونی کننده و یو وی استخر بستگی به مواد به کار رفته در آن دارد و مواد درجه یک مصرفی در این محصولات کارایی و مقاومت هوادهی و همچنین قدرت گندزدایی را افزایش می دهد.

البته یکی از مهم ترین مواردی که در تعیین قیمت این محصولات دخیل هست، شیوه ساخت این محصول می باشد.

ساخت دستگاه های یو وی به دو صورت تمام صنعتی و نیمه صنعتی صورت می پذیرد.

در روش تمام صنعتی:
 تولیدکنندگان دستگاه مورد نظر را بدون دخالت دست و به صورت تمام اتوماتیک تولید می‌کنند.
در روش نیمه صنعتی:
تولیدکنندگان دستگاه مورد نظر را در بخشی با استفاده از نیروهای ماهر و در بخشی دیگر با استفاده از دستگاه های اتومات تولید میکنند.

همه چیز درباره دستگاه ضد عفونی آب UV

همه چیز درباره دستگاه ضد عفونی آب UV واژه ی شیل(سه کلمه اول شیلات) در واقع به معنی بهره برداری به صرفه از ماهی و میگو است.

قطب های بزرگ صنعت شیلات در ایران در شهر های:گیلان، مازندران، هرمزگان، تهران، خوزستان و رشت مشغول به فعالیت هستند.

بزرگ ترین مراکز تولید دستگاه های یو وی و هوادهی استخر های شیلات اکنون سعی در ساخت دستگاه هایی با بالاترین کارایی دارند که بتواند همزمان علاوه بر ضدعفونی کردن به هوادهی قدرتمند نیز بپردازد.

دستگاه های یو وی یکی از مهم ترین دستگاه هایی به شمار میروند که در صنعت بزرگ شیلات مورد استفاده قرار میگیرد و افرادی که در این زمینه مشغول به فعالیت هستند، در هر استخر نگهداری ماهی نیاز به یک دستگاه گندزدایی پیدا میکنند.

قطب تولید دستگاه های یو وی با بهترین کارایی

قطب تولید دستگاه های یو وی با بهترین کاراییبه دلیل استقبال مصرف کنندگان از دستگاه های هوادهی استخر و پاکسازی، شرکت های بسیاری در کشور تاسیس شده اند که به فروش دستگاه هوادهی پرورش ماهی درجه یک و همچنین دستگاه یو وی به صورت عمده مشغول هستند. خرید محصول مورد نظر به صورت عمده مزیت های بسیاری دارد که به این مزیت ها می پردازیم.

یکی از این ویژگی های بسیار مهم، به صرفه تر بودن قیمت محصول به صورت تکی است.

نمایندگی های فروش دستگاه uv و خرید دستگاه یو وی نیز در تمامی نقاط کشور شروع به کار کرده اند. کسانی در بازارها به دنبال دستگاه های مرغوب صنعت شیلات هستند برای خریدی با اطمینان از این شرکت ها بسیار استقبال می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما