Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 16 in /home/bvjopgdp/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
خرید دستگاه غذاده اتوماتیک میگو - فارود صنعت

خرید دستگاه غذاده اتوماتیک میگو

دستگاه غذاده اتوماتیک میگو یا فیدر میگو هوشمند برای تولید کننده میگو تجاری مدرن طراحی شده است. هدف اصلی استفاده از فیدرهای اتوماتیک تغذیه حیوان (میگو) این است که کیفیت و کمیت ویتامین مورد نیاز این حیوان را حفظ می کند. استفاده از فیدرهای اتوماتیک ابزاری برجسته برای کاهش هزینه تولید و همچنین بهبود رشد و تبدیل خوراک است. جهت خرید دستگاه غذاده اتوماتیک میگو با بهترین قیمت با ما تماس بگیرید.

خرید دستگاه غذاده اتوماتیک میگو

 خصوصیات دستگاه غذاده اتوماتیک میگو

 خصوصیات دستگاه غذاده اتوماتیک میگو

  1. در این بخش برخی خصوصیات دستگاه غذاده اتوماتیک میگو را مورد بررسی قرار می دهیم. بیایید ابتدا با تغذیه سنتی یا دستی شروع کنیم. در تغذیه دستی در مقایسه با تغذیه خودکار، مقادیر زیادی تعادل در تغذیه دستی اعمال می شود.
  2. این کار باعث می شود بخشی از غذا برای مدت زمان طولانی زیاد نخورده باقی بماند، که باعث می شود مقادیر زیادی مواد مغذی را در حالی که در آب هستند از دست بدهند. در نتیجه، نتیجه این عوامل باعث افت اکسیژن محلول می شود، که بر رشد، زنده ماندن و تبدیل غذا میگو تأثیر منفی می گذارد.
  3. محصولات ما یک نوآوری فناوری هستند که همراه با مدیریت خوب متغیرهای اصلی تولیدی، سودآوری بیشتری برای پرورش دهندگان میگو ایجاد می کنند. در پرورش آبزیان، یکی از مهمترین جنبه های اطمینان، نظارت و کنترل کافی پارامترهایی است که کیفیت آب کشت را تعیین می کند، مانند: اکسیژن محلول، pH، شوری و دما.
    از آنجا که اینها مستقیماً بر رشد و نمو موجودات زنده تأثیر می گذارند. در کار حاضر، نمونه اولیه کم هزینه برای نظارت خودکار بر پارامترهای کیفیت آب در مزارع پرورش میگو ارائه شده است.
  4. مهمترین پارامترهای کنترل در سیستم پرورش آبزیان، دما، اکسیژن محلول، پتانسیل هیدروژن و شوری است. این پارامترها به طور مستقیم بر روی سلامت حیوانات، الگوی تغذیه و میزان رشد موجودات زنده تأثیر می گذارند.
    این دستگاه یک شبکه برای نظارت بر پارامترها در یک سیستم آبزی پروری با گردش مجدد، که شامل اندازه گیری متغیرهایی مانند دما، اکسیژن محلول، فشار آب و هوا و همچنین سنسورهای جریان می باشد.

قیمت دستگاه غذاده اتوماتیک میگو

قیمت دستگاه غذاده اتوماتیک میگو برای این تولیدکنندگان کوچک آبزی پروری، حفظ سودآوری تجارت آنها در اولویت است و این امر با استفاده از فناوری به شما امکان می دهد تا از رقابت بالاتری برخوردار شوند. در سیستم تولید آبزی پروری، یکی از اصلی ترین عواملی که برای دستیابی به بهره وری بالاتر باید در نظر گرفته شود، کیفیت آب در استخرهای کشت است.

از آنجا که این به طور مستقیم بر روی سلامتی و رشد ارگانیسم های زیر کشت تأثیر می گذارد. کیفیت مطلوب آب مصرفی با توجه به گونه های کشت شده متفاوت است و باید کنترل و کنترل شود تا محیط مناسبی برای پرورش هر گونه ایجاد شود. شما عزیزان می توانید جهت استعلام قیمت غذاده اتوماتیک با مرکز فروش ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما