Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 13 in /home/bvjopgdp/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
فروشگاه عرضه غذاده اتوماتیک پرتابی - فارود صنعت

فروشگاه عرضه غذاده اتوماتیک پرتابی

ماهی ها باید به طور منظم و بدون کمبود مواد مغذی تغذیه شوند. ما نباید فراموش کنیم که آنها در مکانی قرار دارند که زیستگاه طبیعی آنها نیست و ما باید استرس آنها را به حداقل برسانیم تا عمر آنها در مخزن ماهی به بهترین شکل ممکن باشد.
برای این، یک غذاده اتوماتیک پرتابی کاملاً ایده خوبی برای پرورش دهندگانی است که قصد دارند به صورت استاندارد و منظم غذادهی ماهی هایشان را انجام دهند. ما فروشگاه عرضه غذاده اتوماتیک پرتابی هستیم و این محصول را با شرایط استثنایی عرضه می کنیم.

فروشگاه عرضه غذاده اتوماتیک پرتابی

راهنمای انتخاب غذاده اتوماتیک پرتابی

راهنمای انتخاب غذاده اتوماتیک پرتابی انتخاب غذاده اتوماتیک بسیار مهم است. تغذیه خودکار و می تواند تنظیم شود که به طور خودکار 3 بار در روز تغذیه شود، به طور موثر از دفعات طبیعی تغذیه اطمینان حاصل کرده و ماهی را سالم تر می کند.
استفاده های متعدد مناسب تقریباً برای همه نوع خوراک ماهی، از جمله ذرات، دانه های ریز، تغذیه گلوله، نیازهای مختلف تغذیه ماهی شما را برآورده می کند، حداکثر تغذیه را برای ماهی های دوست داشتنی شما تضمین می کند.

با استفاده از این دستگاه می توانید ماهی های خود را به صورت منظم و اتوماتیک تغذیه کنید. آنها قابل برنامه ریزی هستند و ممکن است تعجب کنید که امروز فناوری تا کجا پیش رفته است. اگر برای تقویت روابط یا به دلیل بیماری بودن نمونه ای نیاز به تغذیه دستی آن دارید، می توانید این کار را نیز انجام دهید. برای همه این مزایا، توزیع کننده غذا ضروری است.

به طور کلی، همه توزیع کننده های مواد غذایی از طریق باتری های AA تأمین می شوند زیرا این راهی برای اطمینان از تأمین مواد غذایی است. مصرف این فیدرها کم است زیرا آنها فقط زمانی کار می کنند که قصد تغذیه ماهی ها را دارند.

این اطمینان می دهد که آنها همیشه به خوبی تغذیه می شوند و از نظر مواد مغذی کم نخواهند داشت. برخی از فیدرهای پیشرفته تر وجود دارند که برخی از عملکردهای اضافی مانند هشدارها، باتری ها یا سایر ویژگی های دیگر را دارند که برای تغذیه ماهی با حاشیه سخت تر آماده می شوند.

مرکز توزیع غذاده اتوماتیک پرتابی

مرکز توزیع غذاده اتوماتیک پرتابی ما مرکز توزیع غذاده اتوماتیک پرتابی هستیم و بهترین محصولات را در اختیار هموطنان عزیز خود قرار می دهیم. این دستگاه طراحی خوبی برای مقاومت در برابر مقادیر رطوبت بالا و بدون آسیب و خرابی دارد.

این امکان را برای شما فراهم می کند تا مقدار غذایی را که می خواهید به ماهی بدهید و مقدار غذایی را که باید در آن وارد کنید برنامه ریزی کنید. بسته به ساختار آکواریوم، این فیدر اتوماتیک می تواند روی رینگ نصب شده یا مستقل باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما