Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 12 in /home/bvjopgdp/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
مرکز پخش هوادهی استخر پرورش ماهی - فارود صنعت

مرکز پخش هوادهی استخر پرورش ماهی

هوادهی استخر یکی از مهمترین تجهیزات کار پرورش ماهی و نگهداری از آن است و جزء ابتدایی ترین کاری هست که برای افزایش اکسیژان از آن بهره می برند و باید این وسیله تا آخرین لحظه پرورش ماهی در آب باشد انتخاب هوادهی مناسب به شکل هندسی استخر و اندازه آن بستگی دارد.

در مواردی که آب ورودی به استخر تامین نمی شود این دستگاه تامین انرژی را انجام می دهد. مرکز پخش هوادهی استخر پرورش ماهی دارنده محصولی با کیفیت بالا می باشد که قیمت مناسبی دارد.

مرکز پخش هوادهی استخر پرورش ماهی

مشخصات هوادهی استخر پرورش ماهی

مشخصات هوادهی استخر پرورش ماهی همانطور که می دانید پرورش ماهی یکی از پر سود ترین کار می باشد که علی رغم مشکلاتی که دارد با وسیله و تجهیزات مناسب به کاری لذت بخش تبدیل می شود یکی از همین وسایل را می توان هوادهی نامید که در پرورش ماهی بسیار مهم است. در ادامه مشخصات هوادهی استخر پرورش ماهی را برایتان بازگو می کنیم که شامل موارد زیر می باشد.

این دستگاه علاوه بر اینکه اکسیژن ماهی را تامین می کند همانند همزن عمل می کند و تا عمق سه متر را به گردش در می آورد و دمای آب را را یکسان و یکنواخت می کند و غدا های ماهی پخش می گردد و همه ماهی به یک میزان غذای تامین می کنند و چون دارای پروانه هایی می باشد که با محافظ بچه ماهی آن را پوشش داده و محافظ می شوند.

دارای دو موتور است که به صورت همزمان کار می کند هواده انواع مختلفی دارد که هر کدام از نظر مزایا تفاوت زیادی دارند یکی از این هواده ها که برای استخر های خاکی به کار برده می شود پدال ویل است که قدرت مکش آب زیادی دارد و هوا به راحتی هم خورده می شود همچنین قطر و پهنای هواده باید اندازه استخر باشد تا آب به بیرون استخر ریخته نشود.

وزن مناسبی که دارد به راحتی قابل جابجایی است و هر چقدر برق منطقه قدرت داشته باشد می توانید از یک فاز، دو فاز و حتی سه فاز آن استفاده کنید هوادهی استخر نسبت به اشعه فرا بنفش و اشعه UV مقاوم بوده و چون سبک است بر روی آب شناور است.

استعلام قیمت هوادهی استخر پرورش ماهی

استعلام قیمت هوادهی استخر پرورش ماهی برای استعلام قیمت هوادهی استخر پرورش ماهی به عوامل زیادی از جمله: اندازه، وزن، جنس و رنگ هوادهی توجه نشان می دهیم این وسیله کاربردی برای هر استخری مناسب است و افراد زیادی آن را جزء وسایل مقدماتی می دانند و همین امر موجب شده به صورت اینترنتی نیز این کالا به فروش برسد

خریداران می توانند به وب سایت های مربوطه مراجعه کنند و با مقایسه قیمت ها این تجهیزات را به راحتی و آسانی تهیه و خریداری نمایند با استعلام قیمت از طریق اینترنت با قیمت مناسب آن را بدست می آورید و به راحتی درب منزل تحویل می گیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما